SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
Telewizor hotelowy LG 55UT661H Series
Telewizor hotelowy LG 55UT661H Series
Telewizor hotelowy LG 55UT661H Series
Telewizor hotelowy LG 55UT661H Series

Telewizor hotelowy LG 55UT661H Series

  • świetna jakość
4 199,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Rozmiar
Możesz kupić także poprzez:
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Seria UT661H

Główne cechy

  • Hotelowe rozwiązanie zarządzania Pro:Centric
  • Rozpoznawanie głosu
  • Szybkie menu

Telewizor hotelowy z funkcją Pro:Centric Smart

Telewizory z serii UT661H są wyposażone w ekrany Ultra HD, aplikacje pozwalające na ich dostosowywanie oraz system zarządzania treścią Pro:Centric, przy użyciu którego z łatwością można tworzyć treść dostosowaną do potrzeb.

Hotelowe rozwiązanie zarządzania Pro:Centric

Technologia Pro:Centric SMART umożliwia dostosowywanie usług dla gości i hoteli poprzez infrastrukturę IP i RF. Wysoka jakość obrazu, atrakcyjne wzornictwo i zaawansowane funkcje łączności podnoszą jakość rozrywki oraz zwiększają wygodę dzięki nowoczesnym technologiom.

Aplikacja serwerowa Pro:Centric

Teraz dzięki naszym szablonom i stronom z możliwością dostosowywania możesz wyrazić indywidualny charakter swojego hotelu. Pro:Centric to rozwiązanie, które bez trudu dostosujesz do swojego biznesu.

Rozwiązanie Pro:Centric Direct

Pro:Centric Direct to hotelowy system do zarządzania treścią zawierający różne rozwiązania, takie jak usługa 1-click czy zarządzanie zdalne poprzez sieć opartą na IP. Dzięki temu użytkownicy mogą z łatwością edytować interfejs użytkownika, korzystać z indywidualnie dostosowanych usług oraz efektywnie zarządzać wszystkimi telewizorami.

Smart TV, LG webOS 4.5

Jest to telewizor LG Smart z systemem webOS 4.5. Poznaj najnowsze funkcje LG Smart TV i odkryj telewizory wyposażone w nowoczesne technologie oferujące wyjątkową przejrzystość obrazu i niezwykle dokładne odwzorowanie kolorów.

Rozpoznawanie głosu

Firma LG umacnia swoją pozycję lidera rynku telewizorów komercyjnych, zapewniając funkcję rozpoznawania głosu i narzędzia ułatwiające sterowanie urządzeniem oraz ujednolicając sposób obsługi i interakcji z urządzeniami.

Soft AP

SoftAP (Software-enabled Access Point) to „wirtualna” funkcja Wi-Fi, która programowo tworzy bezprzewodowy hotspot. Aktualna wersja obsługuje tryb mostka, który umożliwia administratorowi sieci zarządzanie podłączonymi urządzeniami.

Błyskawiczne włączanie

System szybkiego ładowania umożliwia prezentację treści od razu po włączeniu telewizora.

ScreenShare

Można podłączyć smartfona lub laptopa do telewizora przez złącze Wi-Fi Direct. Na ekranie telewizora pojawi się treść z podłączonego urządzenia, aby użytkownicy mogli wspólnie ją oglądać.

SmartShare

Funkcja SmartShare przyspiesza udostępnianie treści. Ponadto wyszukuje nową treść, ułatwiając i przyspieszając udostępnianie treści przez użytkowników między urządzeniami.

Synchronizacja dźwięku przez Bluetooth

Dzięki funkcji synchronizacji dźwięku z Bluetooth użytkownik może słuchać muzyki z urządzenia mobilnego przez głośniki telewizora.

Szybkie menu

Firma LG udostępniła nowe Quick menu (wer. 3.0), które jest jeszcze łatwiejsze w obsłudze niż wcześniej. Menu główne wzbogacono o znakomite narzędzie Hotel Promotional Video Creation.

Wyjście LAN z ID VLAN (Virtual LAN)

Rozszerzone możliwości łączenia pozwalają przezwyciężyć ograniczenia przestrzeni. Funkcja ta umożliwia zarządzanie wirtualną siecią LAN poprzez funkcję wyjścia LAN i nadanie każdemu urządzeniu identyfikatora w menu telewizora.

EzManager

EzManager to narzędzie umożliwiające wygodną instalację i automatyczną konfigurację telewizora Pro: Centric bez ręcznego wprowadzania ustawień. Automatyczna instalacja trwa 1 minuty, podczas gdy ręczna zajmuje 3 minut.

Klonowanie na nośnik USB

Funkcja klonowania danych na USB usprawnia zarządzanie wieloma ekranami. Zamiast konfigurować każdy ekran osobno, wystarczy skopiować dane z jednego ekranu na USB, po czym przenieść je na pozostałe ekrany za pomocą wtyczki USB.

Specyfikacja

Model
55UT661H
DVB-C
DVB-S2
DVB-T2
System Smart TV
webOS 4.5
Ambilight
Nie
Kompatybilność z asystentem głosowym
Nie
Tak
Bluetooth
Tak
DLNA
Zastosowane technologie
Bluetooth
Display Power Management (DPM)
HDR10+
HLG
Insert Image
LED Direct
Menu wyświetlane na ekranie (OSD)
Pro:Centric V
Screen welcome message
pixel