SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

KONSERWACJA

( ilość produktów: 73 )

Konserwacja / czyszczenie ekspresu do kawy

Decydując się na ekspres do kawy – niezależnie od tego czy do użytku codziennego w domu, czy do serwowania kawy z ekspresu w barze czy restauracji – trzeba wyposażyć się również w akcesoria do konserwacji. Dzięki nim, nasze urządzenie zawsze będzie czyste, a to poskutkuje nie tylko przedłużeniem jego żywotności, ale także sprawi, że będziemy mogli zawsze cieszyć się prawdziwym aromatem wybranej przez nas kawy!

Przewody ekspresów do kawy to ciepłe i wilgotne miejsca, które są świetną pożywką dla wirusów czy bakterii. Nie wszystkie one są dla nas szkodliwe, jednak mogą skutecznie zmienić smak przygotowywanych przez nas napoi. Dlatego tak ważna jest konserwacja ekspresu do kawy.

Jak konserwować ekspres do kawy?

Najlepiej od razu zaopatrzyć się w cały zestaw do konserwacji ekspresu do kawy, w skład którego wchodzą: płyn do czyszczenia układu spieniania mleka w ekspresach automatycznych, tabletki odkamieniające, tabletki czyszczące do grupy zaparzającej oraz filtr wody, który nie tylko wydłuży żywotność ekspresu, ale także zwiększy jego wydajność i jakość wody.

Pełną konserwację ekspresu do kawy, warto wykonać przynajmniej raz w miesiącu, a po każdym zaparzeniu zaleca się dokładne umycie łatwo dostępnych elementów urządzenia.

pixel