SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

4Swiss

( ilość produktów: 19 )

Firma 4SWISS

4SWISS to znany i ceniony producent urządzeń do domu takich jak wyciskarki wolnoobrotwe czy ekspresy automatyczne. Każdy produkt z oferty 4SWISS jest dokładnie przebadany pod kątem jakości oraz bezpieczeństwa. Firma przy pomocy specjalistów ze szwajcarskiego laboratorium na pierwszym miejscu stawia jakość i zadowolenie klienta. Ogromną zaletą 4SWISS są bezkonkurencyjne warunki gwarancyjne, wysoka jakość obsługi klienta oraz sprawnie działająca pomoc techniczna.

Produkty 4SWISS

W naszym sklepie internetowym Ekspresowo.pl znajdziecie wiele świetnych jakościowo produktów z oferty profesjonalnej marki 4SWISS. Są to nie tylko bestsellerowe ekspresy automatyczne, ale również liczne produkty jak płyny, tabletki czy całe zestawy do ich konserwacji.

Ekspresy automatyczne 4SWISS

Urządzenia 4SWISS dostępne w naszym sklepie internetowym Ekspresowo.pl to ekspresy automatyczne, które łączą w sobie nowoczesność, minimalistyczny design i bardzo bogate wyposażenie. Charakteryzują się intuicyjną obsługą, a ich kompaktowe wymiary sprawią, że idealnie sprawdzą się zarówno w kawiarni, restauracji, hotelu, a nawet gabinecie spa czy małej gastronomii. Ekspresy automatyczne 4SWISS dostępne są z różnymi parametrami technicznymi, które pozwolą spełnić oczekiwania każdego klienta.

pixel