SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Revolution

( ilość produktów: 11 )

Firma REVOLUTION TEA to firma, która już od 1998 roku zmienia nie tylko przemysł herbaciany, ale także herbaty, które na co dzień pijemy. Mottem marki REVOLUTION TEA jest rewolucja, w której chodzi o składniki. Od lat walczą z jakością herbat, które są dostarczane na rynku dla konsumentów, aby były one najwyższej jakości, z wybranych ziół, olejów eterycznych i całkowicie naturalnych aromatów. REVOLUTION TEA to przede wszystkim jakość i niesamowite liściaste herbaty premium!

Produkty firmy REVOLUTION

W ofercie naszego sklepu internetowego Eskpresowo.pl znajdą Państwo wiele ciekawych produktów firmy REVOLUTION. Przede wszystkim są to świetne jakościowo herbaty w torebkach REVOLUTION w różnych smakach i o różnych właściwościach. Kawiarnie, restauracje czy hotele mogą równie z wyposażyć się w elegancki drewniany prezenter na herbaty oraz szklany kubek z oznaczeniem marki REVOLUTION.

Herbaty REVOLUTION TEA

Firma REVOLUTION posiada bogatą ofertę świetnych jakościowo herbat w saszetkach. Oferta sklepu Ekspresowo.pl zawiera wiele ciekawych propozycji, które spełnią oczekiwania niejednego klienta. Dostępne są orientalne herbaty Oolong TEA, klasyczne ENGLISH BREAKFAST oraz wiele rodzajów herbat smakowych w saszetkach REVOLUTION takich jak: mango, cytryna, imbir z brzoskwinią czy granat.

pixel