SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Klub Konesera Kawy Jura - sprawdź wszystkie korzyści!

2023-01-12
Klub Konesera Kawy Jura - sprawdź wszystkie korzyści!

Stań się koneserem już dziś!

Klub Konesera Kawy JURA powstał z myślą o koneserach kawy, którzy chcą mieć dostęp do produktów i usług w wyjątkowym wydaniu.

Marka Jura

JURA to firma produkująca automatyczne ekspresy do kawy, która jest globalnym liderem na rynku. Od 1931 roku marka JURA jest synonimem najwyższej jakości, pionierskich innowacji, pierwszorzędnego wzornictwa i zrównoważonego rozwoju. Marka stawia przede wszystkim na wartości takie jak: jakość, precyzja, trwałość i smak. Firma JURA słynie także z doskonałej obsługi klienta oraz świetnego wsparcia technicznego i pełną obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną.

 

 

Ekspresowo.pl oficjalnym partnerem marki Jura.

Jakiś czas temu zostaliśmy oficjalnym partnerem marki Jura.

Jako oficjalny dystrybutor oferujemy szeroki wachlarz produktów tej marki oraz profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego urządzenia.

Już teraz wybierz swój wymarzony ekspres w naszym sklepie.

Korzyści bycia w Klubie Konesera Kawy JURA

Uczestnictwo w Klubie to nie tylko specjalny pakiet korzyści dla Was, ale również usługi concierge dla Waszego ekspresu.

Każdy ekspres został zaprojektowany i skonstruowany według najwyższych szwajcarskich standardów, dzięki czemu jest w stanie służyć długie lata. Dołączcie  do jedynego w swoim rodzaju klubu - Klubu Konesera Kawy JURA a gwarantujemy, że Wasz ekspres będzie w dobrych rękach.

Korzyści uczestnictwa w Klubie to nie tylko profesjonalne wsparcie ekspertów w zakresie użytkowania i drobnych napraw ekspresu - to także przedłużona gwarancja na ekspresy klasy premium: seria S - do 36 miesięcy, seria Z i J oraz GIGA - do 50 miesięcy!

Po zakupie ekspresu w naszym sklepie, zarejestruj go w ciągu 30 dni na stronie https://klubkoneserakawy.pl/ i ciesz się rozszerzoną ochroną swojego sprzętu.

 

Aktualizacja:

Informujemy, iż z dniem 28.02.2023 r. Promocja „Przedłużona Gwarancja dla Koneserów” została zakończona.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023
pixel