SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kawowe inspiracje, czyli na 100% trafiony prezent pod choinkę.

2022-12-18
Kawowe inspiracje, czyli na 100% trafiony prezent pod choinkę.

Kawowe inspiracje, czyli na 100% trafiony prezent pod choinkę.

Przedświąteczny zgiełk i pośpiechy nabiera tempa, a co za tym idzie - ilość obowiązków rośnie. Jednym z nich są prezenty! Oczywiście lubimy się nimi dzielić - lubimy dostawać i dawać. Właśnie dawanie prezentów dodaje nieco więcej punktów do przedświątecznej listy zadań. Co kupić bliskim, aby trafić w dziesiątkę? Zapraszamy do naszych kawowych propozycji!

Coś, co lubi każdy - kremowa kawa w świąteczny odpoczynek

Szansa na podarowanie komuś nie tylko fizycznego prezentu, ale także chwili wytchnienia - to kawa. Pijemy ją zwykle w pośpiechu, rano, gdy śpieszymy się do pracy. Jednak w świąteczne dni możemy delektować się jej smakiem nieco dłużej. Dlatego polecamy Wam uwadze wyjątkowe kawy, które doskonale nadają się do stworzenia pysznego kremowego napoju. Zwróćcie uwagę na naszą kawę BOU Crema, którą mogliście ostatnio oglądać u xpositiv na Instagramie.

Stwórz zestaw kawowy lub zamów go u nas!

Sama kawa to dobry prezent, ale zestaw zawierający kilka dodatkowych drobiazgów - to bardzo dobry prezent! Jeśli chcesz podarować komuś kawę naprawdę od serca, stwórz zestaw produktów pasujących do kawy. Proponujemy, abyś dodał:
• filiżankę
• coś słodkiego
• dwie kawy do wyboru
• herbatkę do spróbowania
• kawiarkę
Jeśli wybierzesz którąś z tych propozycji do zestawu - masz gwarancje prezentu trafionego w dziesiątkę!

A jeśli nie masz czasu na samodzielne konstruowanie zestawu - sprawdź nasze tegoroczne propozycje. Są nimi:

Xmas 1 - Zestaw świąteczny Bou Cafe Crema 250 g + Bou Cafe Ecologico 250 g
Jeśli wśród Twoich bliskich są miłośnicy kremowych kaw, to zdecydowanie polecamy ten zestaw. Konsystencja kawy BOU Crema, to po prostu miód płynący prosto do Twojej filiżanki. Drugą propozycją jest ekologiczna BOU Ecologico, która wyróżnia wyjątkowy sposób przygotowania ziaren - całkowicie zgodny z naturą.

Xmax 2 - Zestaw świąteczny Kubica Fresco 250 g + Kubica Oro 250 g
Delikatnie orzechowe nuty znajdziesz natomiast w zestawie numer dwa - kawy Kubica Fresco i Oro to doskonały prezent dla kogoś, kto lubi wyczuć w kawie delikatne nutki orzechowe. Znasz taką osobę? Koniecznie kup jej ten Xmas2!

Xmas 3 - Zestaw świąteczny Kubica Negro 250 g + Kubica Aroma 250 g
Aromat kaw z tego zestawu czujemy nawet pisząc o nich. Kubica Negro i Aroma to pełna moc smaku. Gwarantujemy, że będzie to idealny prezent dla wyrazistych osób, lubiących wyraziste kawy.

Do każdego zestawu dodajemy herbacianą i słodką niespodziankę. Koniecznie sprawdź!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2022

Polecane

pixel